Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe giydirme, konusunda zayıf olan binalarda en kaliteli tabelalar bile çirkin durur. Aydın Pera Tabela olarak sizin için en iyisini isteriz ve dış cephenizi bütün olarak ele alır, talepleriniz doğrultusunda hazırlanan projeyi anahtar teslim olarak hizmetinize sunarız.

Vinil Germe Sistemleri

   Vinil Germe, vinil malzemesinin sabit bir körkasa üzerine çakma sistem(ahşap masif üzerine zımba) ya da yaylı sistem ile sabitlenerek düz bir görsel yüzey elde edilmesine denir. Vinil, (-CH=CH2) molekül yapısına sahip bir tür organik birleşiğe denir.  Çeşitli üretim yolları olan bu malzeme ile kısa ve orta vadeli dijital baskılı, baskısız ekonomik, ucuz cephe giydirme yapılabilmektedir. Büyük bina ve duvarların cepheleri olduğu gibi vinille zarar vermeden kapatılarak reklam alanına çevirilebilir. Ayrıca, inşaatların iskelerlerine delikli vinil yapılarak hem reklam alanı oluşturulur hem de iskele koruma perde yapılmış olur.One Way Vision Giydirme  – Delikli Folyo Kaplama

   One Way Vision Giydirme, cam yüzeylerin  delikli folyo olan yapışkanlı bir malzeme ile kaplanarak, camların işlevlerini kaybetmeden reklam alanı oluşturmasına olanak sağlar. Günümüzde cam giydirme binaların artması ile oldukça sık kullanılan bir uygulama şekli oldu. Malzemenin yapıştırıldığı alanlarda gün içerisinde görsel alanın olduğu taraftan sadece dijital baskı olan görseller görünür. İçeride güneş %50 kırılarak cam filmi etkisi  yaratır. İçeriden dışarısı görünür, dışarıdan içerisi görünmez.  Yalnız akşam vakitlerinde içeriden ışık yakılmasıyla içerisi  dışarıdan yarı yarıya görünür.Mesh Germe (Delikli Vinyl)-Mesh Germe
   Cam yüzeyli binalarda ama cama yapıştırılarak ımajın görünmesinin imkansız olduğu ( eski binalar gibi ) Cephelerde kullanılır. Bu malzeme vinyl yani brandadır. Brandanın delikli halidir. Bu malzemede de içeriden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz. Bu malzeme Cepheye germe tekniği ile monte edilir. Binanın dış yüzeyine demir karkastan zemin oluşturulur ve mesh üzerine gerilir.


Kompozit Giydirme

   Kompozit Giydirme, firmanıza ait bina ve cephelerin kısmi ya da tamamen alüminyum kompozit paneller ile giydirilmesine denir. Tabela sektörüyle artık neredeyse birleşen bu iş, firmanıza ait her noktada vazgeçilmez, tamamlayıcı bir yapı haline geldi. Aydın Pera Tabela, cepheniz ne halde olursa olsun, sadece tabela olarak değil tüm görünümüze önem vererek A’dan Z’ye çözüm sunuyor. Kompozit paneller üzerine uygun kutu harf uygulamalar yapıyor ve kusursuz bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor.


Bazı Vinil Germe, Mesh Germe Uygulamalarımız 

 

AYDIN-MUĞLA KARAYOLU GÜLİSTAN BEBE MAĞAZASI
CEPHE GİYDİRME VE KUTU HARF ÇALIŞMAMIZ 
 
 
AYDIN EFELER ATATÜRK BLV. BÜLENT BÖREKÇİLİK
VİNİL GERME UYGULAMAMIZ
 AYDIN ÇİNE KÖFTECİ YAKA  KURUMSAL TABELA VE CEPHE KAPLAMA PROJEMİZ 
        
   
   
   
   
   
   
   
   


Aydın Pera Ajans