Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » İç-Dış Yönlendirme Uyarı Levhaları

İç-Dış Yönlendirme Uyarı Levhaları

İç-Dış Yönlendirme Uyarı Levhaları konusunda çeşitli malzeme seçenekleriyle aradığınız her ürünü zamanında teslim ediyoruz. İsterseniz yerinde teslim ediyoruz, isterseniz tüm montaj ekipmanları paketli olarak kargoya veriyoruz.

Yelken Bayrak

Yelken Bayrak, yelken şeklinde yapıya sahip dijital baskılı kumaş bir malzemenin alüminyum çubuk ve ağırlık dengeleyici su dubasından oluşan bir reklam aracıdır. Oldukça modüler, ucuz ve dikkat çekici olmasından dolayı popüler bir uygulamadır.

 


Trafik ve Yaya Yönlendirmeleri

Trafik ve Yaya Yönlendirmeleri, Yönlendirme ve Uyarı Sistemleri kategorisinde yer alan bir üründür. Aydın Pera Tabela, ihtiyacınız olan tüm trafik ve yaya uyarı, ikaz ve yönlendirme tabelalarının imalat, uygulama ve montajı yapar. Perakende de hazır ürün satışı ve toptanda montaj ve bakımını yapan ekiplerimiz, uzun vadede kalıcı işler yapmak için çalışmaktadır.

 


Reyon Sistemleri

Reyon Sistemleri, modüler,  kalıcı ve özel tasarım projeler olarak market ve mağazarda ürünlerinizin teşhirinde önemli bir yer kaplar. Ürünlerinizin kalitesini ve farkını ortaya koyacağınız bu uygulama profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda en yenilikçi  çözümleri, özel tasarımları ve hızlı hizmetimizi  sizlere sunuyoruz.
Plastik Reklam Dubası

Plastik Reklam Dubası, diğer adıyla park dubaları, iş yerlerinizin önündeki park problemini çözen ve aynı zamanda istediğiniz reklamı müşterilerinize basit ama etkili bir şekilde aktaran önemli bir reklam ürünüdür. Plastik Reklam Dubası, kolay taşınır ve istenilen görsel reklam yüzeyine uygulanabilir.

 


Kapı Yönlendirmeleri – Kapı İsimliği

Kapı Yönlendirmeleri sizin için mecburi mi? Bu nedenlerle özel kapı levhaları ve kapı güvenlik tabelaları oluşturun. Kapıyı tıkamamak gibi özel kapı levhaları ve özel kapı politika işaretleri ve çalışanların ve ziyaretçilerin yönetmeliklerinizi bildiren herhangi bir talep işareti yoktur. Bu özel kapı levhaları, çeşitli ebat ve malzemelerden temin edilebilir. Özel imza oluşturucu, temel şablonları kullanmanıza veya kendi metin ve resimlerinizi veya şirket logonuzu eklemeye tam yaratıcılık özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar.

 İş Güvenlik Levhaları

İş Güvenliği Levhalarında en hızlı çözümleri sağlıyoruz. İşletmenizi olabildiğince verimli çalışmaya devam ederken, en son ihtiyacınız olan şey, insanların işletme içinde yollarını kaybetmesi ve kazaların meydana gelmesidir.. Alarmlı Kapı Tabelaları ve Acil Durum Çıkış Tabelaları acil durumlarda insanları bilinçli ve güvende tutmanıza veya bir kapı açıldığında bir alarmın çalacağından haberdar etmesine yardımcı olabilir. Acil durum çıkışlarınızı Alarm Tabelaları ve Çıkış Tabelalarımız ile yardımcı olabilir. Kapı İşaretlerimiz, Yönlendirme Uyarı Levhaları ekonomik ve dayanıklıdır, bu nedenle alarm kapılarının yıllarca açıkça işaretlendiğine güvenebilirsiniz.

 


Hastane Yönlendirmeleri

Hastane Yönlendirmeleri, her hastane, poliklinik ve muayenenin zaruri ihtiyacıdır. Hastaları doğru bir şekilde yönlendirmek, karmaşayı önlemek, düzeni sağlamak ve iş yükünü azaltmak adına çok önemlidir.  Aydın Pera Tabela, doğru hastane yönlendirmeleri, işaret ve okları en iyi şekilde planlayarak bu işi sizin için kolay hale getiriyor. Keşif talebinizin artından keşif için gelen personelimiz,  ihtiyaçlarınızı belirler ve size, doğru çözümler ve zengin çeşit sunar. İç mekan ve dış mekandaki tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

 


Bina İçi Yönlendirme Uyarı Levhaları

Bina İçi Yönlendirmeler, doğru planlanmış bir iş yerinin, düzenin ve kalitenin göstergesidir. Firmanıza/Kurumunuza giren ziyaretçilerin size karşı ilk izleniminde, mimari içerisinde yer alan bu Yönlendirme Uyarı Levhaları da büyük rolü olacaktır. Alüminyum, Pleksi, Paslanmaz gibi çeşitli malzemelerden kurumsalınızı en iyi  şekilde ifade edebilecek Yönlendirme  Uyarı Levhaları yapıyoruz.

 


A Tabela

A Tabela, caddelerde ve sokaklarda sizi diğer firmalardan ayıran önemli bir yöntemdir.  Katlanabilir olan A tabela modüler yapısıyla kolayca kapalı saatlerinizde güvenli  bir alana taşıyabilirsiniz. Yönlendirme Uyarı Levhaları olarak genellikle hafif olması amacıyla alüminyum yapılan A tabelanın kolaylıkla değiştirilebilir rondo kasaları mevcuttur. Ayrıca rüzgarlı alanlar için içerisine su doldurulabilen PVC dubalarda mevcuttur. PVC dubaların üzerine dijital baskılı folyo uygulama yapılarak görsel alan oluşturulur.

 

Bazı İç-Dış Yönlendirme Uyarı Levhaları Uygulamalarımız

 

MODEL KONAK SİTESİ KAPI İSİMLİĞİ ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KAPI İSİMLİKLERİ
ÖZEL AYDIN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
KAPI İSİMLİĞİ
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Aydın Pera Ajans