Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları

Bayii Tabelaları, kurumsal firma ve kuruluşların yurtiçi ve yurtdışındaki noktalarına belirlenmiş standartlarda toplu ya da planlı perakende olarak yapılan tabelaların genel adıdır. Aydın Pera Tabela olarak, Türkiye’nin Her Yerinde Firmanıza Ait Her Noktada Yanınızdayız. İhtiyacınız olan tüm çözümleri tek çatı altında sizlerle buluşturuyoruz.


Bizim Markamız, Sizin Markanız

Büyük şirketlerin yerel pazarlara daha iyi nüfuz etmesi için bu şirketler işletme sahiplerine alan sağlacak.. Bu işletmelerin şirketlerin markaya teşebbüs ettikleri ürünün veya hizmetin yetkili bir satıcısı olduğunun farkına varacaklar. Çoğu durumda, kurumsal reklamcılık politikaları, bayilerin temsillerini, temsil edilen markaya bir satıcı olarak tanır. Bayileriniz için en iyi çözümleri Aydın Pera Tabela sağlayacaktır.

Sizi Doğru Yansıtırız

Bayi tabelaları içerisinde bulunan yetkili logolar ve marka bilinci oluşturma sloganları, ana ofis satın alma departmanı tarafından onaylandıysa, yetkili satıcı tabelaları potansiyel olarak desteklenebilir. Tabelalarınızı vermeden önce her zaman geçerli yetkili satıcı markalarına sahip olduğunuzdan emin olun. Doğru grafikleri bulduktan sonra, ihtiyacınız olan yetkili satıcı simgesini oluşturmak için işaret tasarım araçlarımızı kullanarak bunları kolayca yükleyebilirsiniz.
Yetkili satıcı tabelasını alırken, geri ödeme politikalarının tamamlandığından emin olmak için yaptığınız her bir tabela için daima onay aldığınızdan emin olun. İhtiyaç duyduğunuz gerekli tasarımları oluşturduktan sonra, düzenimizi, taşıdığımız afişlerden herhangi birine, yazdırdığımız bahçede tabelalara ve aracınıza veya servis araçlarınıza uygulamak isteyebileceğiniz magnet reklam uygulayabileceksiniz.

Bayii Tabelaları İçin Doğru Çözümler Üretiriz

Yetkili bayii afişleri, temsil ettiğiniz firma veya şirketlerin ödediği tabelaların maliyetinin bir bölümünü alır. Bayinize reklam vermek için açık hava pankartları kullanmak için harika bir yoldur ve bayii bayrakları yaratmanın en iyisi, yetkili bayinizi yerleştirmek kadar kolaydır. Taşıdığımız boyutlu pankartlardan herhangi birinde tasarım.

Şirketinizin yetkili satıcının alın tabelası için verimli geri dönüşler alacaksınız. Uygun fiyatlarda kaliteli tabelalar satın alabilirsiniz.. Grafiklerinizi bayii ya da işaretlerinize uyguladıktan sonra, hacimsel olarak bastırmak, en ucuz yarda işaretlerini vermek için düşük fiyatlama sağlayacaktır.

Hızlı Çözüm

Bayi tabelaları siparişinizi verdikten sonra, termin süresinden önce işlerinizi teslim eder, revize talepleriniz için fazlasıyla zaman yaratırız.Aydın Pera Ajans