Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?
     Aydın Pera Tabela, profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesi ile Aydın’da reklam sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye çalışan bir kuruluştur.
     Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan, tabela ve reklam ürünleri uygulaması konusunda güvenilir yapısıyla sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Aydın Pera Tabela, reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda bilmeniz gerekenler
     Aydın Pera Ajans, 2012 yılından bu yana varolan bir tecrübenin bir ürünü olarak yeni yüzüyle 2017'de bünyesinde Aydın Pera Tabela'yı kurmuş bir şirkettir. Aydın Pera Tabela, profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve tecrübesi ile Aydın’da  tabela sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
     Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne müşteri değil, çözüm ortakları katmayı hedefleyen firmamız; Aydın’da  tabelacı olarak kalite, uygun fiyat ve güven konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor. Tabela konusunda, profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan, tabela ve reklam ürünleri uygulaması konusunda güvenilir yapısıyla sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Aydın Pera Tabela, reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Neden Biz?

HIZLIYIZ
Yaşadığınız tüm zamanlama problemlerini unutabilirsiniz. Çünkü bu iş için en iddalı olduğumuz konu, verdiğimiz sözleri tutmaktır. Sektörün en büyük problemi olan bu konu hakkında yaratıcı çözümlerimiz ve en önemlisi bizi/sizi yarı yolda bırakmayacak ekiplerimiz var...

GÜÇLÜYÜZ
Sektörde her işten biraz yapan firmaların aksine ihtiyacınız olan her çözümü size sağlayabilecek bir ortağız. İşlerinizi bölmez A'dan Z'ye anahtar teslim yaparız... Aydın’ın her yerinde firmanızın her noktasına hizmet veririz.

TUTARLIYIZ
Malzemenin kalitesinden ödün vermeyiz. Yaptığımız uygulamanın ve sattığımız her ürünün her zaman arkasındayız. Sözleşmenin süresine değil çok uzun vadede size sıkıntı çıkarmayacak işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz. 


AYDIN PERA AJANS OFİSİMİZ

   
   
  
  


AYDIN PERA TABELA ATÖLYEMİZ

  
   


Aydın Pera Ajans